ארובות , ארובות לקמין

ארובות

כיצד לנקות היטב את ארובות הקמין ?

קמין יוצר סביבה חמימה ונוחה בכל בית. עם זאת, העשן והפיח שהם תוצרי לוואי של השריפה עלולים להשאיר אחריו שאריות מסוכנות. הקירות הפנימיים של הארובה עם הזמן יכולים להיות מצופים בקריאוזוט, חומר דליק מאדי זפת שלא נשרפו.

יש לנקות ארובות לפחות פעם בשנה. הזמן האידיאלי הוא לפני שתפעיל את האח שלך בסתיו או בתחילת החורף. אם אתה מנוסה בפרויקטים ביתיים, קרא את המדריך הזה כיצד לנקות ארובה מבלי להשאיר בלאגן מאחור. כמה דברים שעליכם לבדוק ולנקות בפרויקט ניקוי ארובות הקמין :

- נקה ואטום את הקמין: כדי לדעת אם יש צורך בניקוי ארובה, השתמש בפנס ובכלי פוקר או מתכת וגרד את שאריות הקריאוזוט. אם קריאוזוט הצטבר לעומק של יותר מ-1/8 אינץ', יש לנקות את הארובה.

-הסר את כובע הגשם : לאחר שהכנתם את הקמין לניקוי ארובות , תצטרכו לטפס לגג ולהסיר את כובע הגשם (שנמצא בראש הארובות). זהו כובע המתכת המוצמד לארובה ומונע גשם, שלג, עלים ופסולת לצאת מהארובה וכניסת ציפורים ובעלי חיים קטנים. לפני הניקוי, קבע את גובה התנור שלך כדי לדעת את האורך שתצטרך עבור המברשות שלך וכלים אחרים.

-ניקוי לאורך ארובות מלמעלה או מלמטה : ניקוי הארובה יכול להתבצע מהגג או דרך הקמין . תזדקק למברשת תיל עם הרחבה מחוברת למשימה זו.

-צחצוח הארובה בשיטת Dual-line : השתמש בשיטת קו כפול לניקוי ארובה. יש צורך בשני אנשים לשיטה זו כיצד לנקות ארובה, אחד על הגג ואחד ליד הקמין .

-הסר את האבק והפסולת:
נקו את החלק התחתון של התעלה עם מברשת .

טאטאו את הפסולת מתוך האח (ומדף העשן, אם נגיש) בעזרת מטאטא ומחבת.

חבר מחדש את הבולם לפי הצורך.

השלך קריאוזוט כראוי בהתאם לדרישות המקומיות.

השתמש ב- ואקום כדי לנקות את הקמין וכל חלק מפוייח בחדר.

שאלות נפוצות על ארובות !

מה תעשה כדי לנקות את הארובה?

מקצוען הארובה שלך אמור להיות מסוגל לתת לך תיאור שלב אחר שלב כיצד הוא או היא מתכננים לנקות את הארובה שלך ומה ייעשה כדי להגן על משק הבית שלך במהלך תהליך הניקוי.

האם יש רק פיח בארובה או שיש גם קריאוזוט?

קריאוזוט הוא חומר דליק ביותר ונוכחותו בארובה שלך עלולה להתלקח ולגרום לשריפה בארובה. הנוכחות של קריאוזוט בארובה עשויה להעיד על נוהלי שריפה לקויים או על מכשיר שריפה שאינו פועל היטב. בכל מקרה כדאי לדעת על נוכחותו, כיצד איש מקצוע הארובה יסיר אותה, ומה ניתן לעשות כדי למנוע או להגביל את הימצאות הקריאוזוט בארובה קדימה. פיח לעומת זאת הוא חומר בטוח כל עוד מסירים אותו לפני שהצטברותו מפריעה לטיוטות. זה, ברוב המקרים, נמחק בקלות.

כמה זמן זה ייקח?

כל צינורית שונה, אך בממוצע ניקוי יסודי אמור לקחת כ-45 דקות עד שעה. זמן זה יכול לעלות במידה ניכרת אם יש קריאוזוט קיים בצינורית שלך, אם הארובה פגומה בדרך כלשהי, או אם יש חסימות כגון קיני ציפורים. אם ניקוי הארובה שלך דורש יותר זמן, טוב לשאול ולהבין מדוע.

אתה בודק גם את הארובה?

אנו ממליצים לבצע בדיקת צינורית עם כל ניקוי. בדיקה יסודית יכולה להתריע בפניכם על תנאים לא בטוחים אפשריים בארובה שלכם. אבל אל תיקח את זה כמובן מאליו שזה ייעשה אלא אם כן אתה מציין שאתה רוצה שזה ייעשה.

באיזו תדירות עלי לנקות את הארובה?

מקצוען הארובה שלך יכול לעשות הערכה סבירה לזמן בין ניקוי לניקוי בהתבסס על שיטות הבעירה האישיות שלך.

האם תצטרך לעלות על הגג?

כמה מקצועני ארובה מנקים מלמעלה למטה, חלק מנקים מלמטה למעלה. אין שיטה אחת מועדפת. בכל מקרה טוב לדעת מה יהיה ההליך שלהם, במיוחד אם אתה מודאג מסולמות שפוגעים בערוגות פרחים או בגינון אחר.

איך לבחור ארובות ?

  • לפני שאתם קונים את הקמין שאהבתם תנסו למצוא דוגמא אמיתית בתוך בית ותנסו לברר לגבי חסרונות ויתרונות של אותו סוג של קמין שלא תהיו מופתעים מאיכות העבודה של הקמין
  • ניקיון הקמין הוא נושא מאוד חשוב , לפני שתבחרו קמין תהיו בטוחים שהוא לא משאיר סימנים ברגע שמנקים אותו ושווא לבדוק אם המוצרים שלכם הם מתאימים לסוג הקמין או שאתם צריכים לקחת בחשבון לקנות מוצרי ניקוי חדשים
  • בחירת האח שלך היא יותר מסתם בחירה באחד שיחמם אותך. אתה גם רוצה אחד שנראה נהדר. יש מגוון סגנונות שישלימו את עיצוב הבית שלך. האם אתה מעדיף קמין שיש עכשווי מהרצפה עד התקרה למראה שיקי ומצוחצח? משהו מסורתי יותר עם מדף עץ מפואר? קמין אמירות מוקף אבן?
  • ישנם כמה סוגי דלק המשמשים בקמינים. קמיני עצים הם הבחירה המסורתית ואין כמו ריח של עצי הסקה ביום חורף קר. קמינים אלה יפים והם הסגנון היעיל ביותר מכיוון שהם פתוחים וחום בורח מהר יותר לחדר

על מה אנו מקפידים בנושא ארובות ?

מחיר

ארובות במחיר הכי מתאים לכל אחד אנו נדאג לתת לך את המחיר הכי שווא

מוצרים באיכות

אנו לא מתפשרים על איכות ארובות שלנו ואנו בטוחים שהמוצרים שלנו הכי שווים

אמינות

הצלחה שלנו נבנתה על אמינות מול הלקוחות שלנו לכן אנו נחשבים הכי אמינים בארובות

תצוגה ענקית

מבחר ענק של ארובות באיכות הכי גבוהה שיש בהתחייבות מוזמנים ליהנות מארובות שלנו

שירות מעולה

החברה שלנו מספקת שירות ומענה מכובד לכל הלקוחות שלנו תוך 24 שעות בנושא ארובות

מעוניין לשמוע עוד פרטים על ארובות ?