גרילים , גריל פחמים

גרילים

כיצד לנקות גריל פחמים בדרך הנכונה ?

אנחנו אוהבים קיץ , במיוחד מכיוון שזה אומר עונת הצלייה. מכיוון שכולנו היינו מרותקים לביתם במהלך החודשים האחרונים, רוב הסיכויים שפתחתם את הגריל שלכם אחרי החורף הארוך והבנתם שצריך קצת TLC לפני בישול ההמבורגרים האלה או לפני על האש . למרבה המזל, מברשת תיל נוקשה, מעט סבון כלים וקצת שומן מרפקים יכולים להגיע רחוק.

ציוד הצלייה הטוב ביותר לברביקיו מעולים בבית :
אם אתם מחפשים את סימני הגריל היפים האלה, וברצונכם להימנע מכך שהדג הרך או ההמבורגר הצרוב בצורה מושלמת ידבקו לסורגים, עליכם לנקות ולתבל את הגריל באופן קבוע. פירקנו את כל המרכיבים של להביא את הגריל שלך למצב כמעט מושלם ולשמור אותו כך לאורך כל הקיץ. המשך לקרוא לקבלת הטיפים שלנו כיצד לנקות את הגריל שלך.

כיצד לנקות את הגריל שלך באופן קבוע ?
בשיא עונת על האש, חשוב לנקות את הגריל לאחר כל שימוש. זה אומר לנקות חלקיקי מזון מהשבכות וכן לנקות את מברשת הגריל או המגרד עצמו. בהתאם לסגנון הגריל שברשותך, התחזוקה הרגילה הנדרשת עשויה להשתנות. כדי לנקות גריל גז, יש לרוקן את מחבת הטפטוף בכל פעם. עבור גריל פחמים, הקפד להבריש את הלבנים והאפר לאחר שהוא מתקרר כדי למנוע הצטברות לחסום את פתחי הגריל או לגרום לבעיות התלקחות.

לאחר הבישול, הקפידו תמיד:
מחממים את הגריל על עוצמה גבוהה לפחות 15 דקות כדי להפחיד את כל שברי המזון
בזמן שהוא חם, גרד את כל שאריות המזון מהשבכות באמצעות מגרד מתכת, מגרד עץ או מברשת גריל כדי לקרצף מכל זווית , סיימו לנגב את השבכות עם מגבת נייר ספוגה בשמן קנולה בעזרת מלקחיים (חשוב לתבל את השכבות, למנוע הידבקות בפעם הבאה ולהרחיק חלודה) , מעוניין לקנות גריל פחמים איכותי ? אנחנו הכתובת הכי נכונה עבורך !

שאלות נפוצות על גרילים פחמים !

מהי הדרך הכי נכונה לנקות את גריל פחמים ?

תן לגריל להתחמם 10 דקות עד רבע שעה לאחר מכן קרצב היטב את הרשת עד שתהיה נקייה ,זאת הדרך הכי נכונה לנקות את גריל פחמים אחרי שימוש ובכדי שיהיה מוכן לפעם הבאה .

האם עליי לנקות את הגריל אחרי כל שימוש ?

ברור שכן , עליכם לנקות את כל חלקי הגריל אחרי כל שימוש ולהשאירו מוכן לפעם הבאה , לעולם אל תשאירו את הגריל שלכם מלוכלך זה עלול להביא מלא חיידקים , מנעו ממקרים כאלה .

האם אתה מנקה גריל חם או קר?

כדאי לבצע ניקוי גריל פשוט לאחר כל שימוש. עדיף לעשות זאת לאחר שתסיים לבשל. כשהמשטח מתקרר ועדיין די חם קח את מברשת הגריל שלך ונקה את כל חלקיקי המזון שנתקעו על הרשת .

איך לבחור גרילים ?

  • בחירת האח שלך היא יותר מסתם בחירה באחד שיחמם אותך. אתה גם רוצה אחד שנראה נהדר. יש מגוון סגנונות שישלימו את עיצוב הבית שלך. האם אתה מעדיף קמין שיש עכשווי מהרצפה עד התקרה למראה שיקי ומצוחצח? משהו מסורתי יותר עם מדף עץ מפואר? קמין אמירות מוקף אבן?
  • ישנם כמה סוגי דלק המשמשים בקמינים. קמיני עצים הם הבחירה המסורתית ואין כמו ריח של עצי הסקה ביום חורף קר. קמינים אלה יפים והם הסגנון היעיל ביותר מכיוון שהם פתוחים וחום בורח מהר יותר לחדר
  • ניקיון הקמין הוא נושא מאוד חשוב , לפני שתבחרו קמין תהיו בטוחים שהוא לא משאיר סימנים ברגע שמנקים אותו ושווא לבדוק אם המוצרים שלכם הם מתאימים לסוג הקמין או שאתם צריכים לקחת בחשבון לקנות מוצרי ניקוי חדשים
  • בוחרים קמין שישרת אותנו לשנים קדימה , לעולם אל תבחרו קמין שאתם לא משוכנעים שהוא הבחירה הטובה עבור הבית שלכם חשוב מאוד לדעת שקמינים לא מחדשים כל שנה

על מה אנו מקפידים בנושא גרילים ?

תצוגה ענקית

מבחר ענק של גרילים באיכות הכי גבוהה שיש בהתחייבות מוזמנים ליהנות מגרילים שלנו

מוצרים באיכות

אנו לא מתפשרים על איכות גרילים שלנו ואנו בטוחים שהמוצרים שלנו הכי שווים

אמינות

הצלחה שלנו נבנתה על אמינות מול הלקוחות שלנו לכן אנו נחשבים הכי אמינים בגרילים

מחיר

גרילים במחיר הכי מתאים לכל אחד אנו נדאג לתת לך את המחיר הכי שווא

שירות מעולה

החברה שלנו מספקת שירות ומענה מכובד לכל הלקוחות שלנו תוך 24 שעות בנושא גרילים

מעוניין לשמוע עוד פרטים על גרילים ?