קמין עץ , קמין עץ בצפון

קמין עץ

קמין עץ

Carbel Ra85
רכישה
Carbel Ra100
רכישה
Modena Vision
רכישה
Unica
רכישה
Rubin Lux
רכישה
Carbel RK80
רכישה
Rubin
רכישה
Modena
רכישה
Modena L
רכישה
Carbel RK80 Double Side
רכישה

6 דברים שלעולם לא כדאי לשרוף בתוך קמין עץ שלך !

עץ רטוב פוגע בקמין עץ
שריפת עצים עם תכולת לחות גבוהה בקמין שלך מייצרת יותר עשן מאשר עצים מתובלים. זה, בתורו, עלול לגרום להצטברות קריאוזוט מסוכן על קירות הארובה שלך. לשרוף רק עצים יבשים. למד באיזו תדירות עליך להסיר קריאוזוט מהארובה שלך.

כמה צמחים
זה עשוי להיות מפתה לזרוק צמחים מיובשים ל- קמין עץ הם די כמו עצי הסקה, נכון? ובכן, העשן מצמחים מסוימים, כגון קיסוס רעיל, סומאק רעל ואלון רעל עלול לגרום לתגובה אלרגית בעת שריפה ושאיפתם. השאר את כל החומר הצמחי בחוץ. הצמחים הפולשים הללו עשויים להיות מסוכנים.

עץ צבוע או מעובד
מכיוון ששריפת עץ צבוע ומטופל עלולה לשחרר כימיקלים מסוכנים ורעילים לביתכם, הרחיקו אותם מ- קמין עץ שלכם. לא רק כימיקלים אלה יכולים לגרות את הריאות, העיניים והעור, אלא שהם יכולים לפגוע בחלק הפנימי של קמין עץ שלך. נסה את הדרכים החסינות האלה להדליק אש נעימה.

פלסטיק
זה לא משנה איזה סוג פלסטיק יש לך - שקיות ניילון, ניילון בועות, בקבוקי פלסטיק או קרטונים - לעולם אל תזרוק אותו לתוך קמין עץ . בעת שריפה, הפלסטיק משחרר כימיקלים מזיקים שעלולים להיות מסוכנים לבריאותך.

כמה ניירות וקרטון
זה אולי מפתה לזרוק ניירות ישנים, נייר אריזה או קופסת פיצה מקרטון לתוך קמין עץ, אבל כדאי להשליך נייר וקרטון עם הדפס צבעוני בדרך אחרת. הדיו בצבעים עזים עלול לשחרר גזים רעילים בעת שריפה. יש לכם אח לא מתפקד? בדוק את הרעיונות החכמים האלה כיצד להשתמש בחלל.

מוצרי פחם
בעוד שאתה עשוי להשתמש במוצרי פחם בגריל הברביקיו שלך, שמור אותם בחוץ. כאשר אתה שורף פחם, הוא משחרר פחמן חד חמצני לאוויר, וזה הדבר האחרון שאתה רוצה בתוך הבית שלך. מתי כדאי להחליף גלאי פחמן חד חמצני? עקוב אחר המדריך הזה.

שאלות נפוצות על קמין עץ !

איך לבחור קמין עץ ?

  • בוחרים קמין שישרת אותנו לשנים קדימה , לעולם אל תבחרו קמין שאתם לא משוכנעים שהוא הבחירה הטובה עבור הבית שלכם חשוב מאוד לדעת שקמינים לא מחדשים כל שנה
  • איפה אתה מתכנן לשים את הקמין שלך? למרות שקמינים יכולים להיות אלמנט דקורטיבי, זכרו שמטרתם העיקרית היא לשמור על חום החדר. גודל החדר, הרהיטים והעיצוב שלך ישפיעו על גודל הקמין הדרוש לך לחלל מאוזן
  • ישנם כמה סוגי דלק המשמשים בקמינים. קמיני עצים הם הבחירה המסורתית ואין כמו ריח של עצי הסקה ביום חורף קר. קמינים אלה יפים והם הסגנון היעיל ביותר מכיוון שהם פתוחים וחום בורח מהר יותר לחדר
  • לפני שאתם קונים את הקמין שאהבתם תנסו למצוא דוגמא אמיתית בתוך בית ותנסו לברר לגבי חסרונות ויתרונות של אותו סוג של קמין שלא תהיו מופתעים מאיכות העבודה של הקמין

על מה אנו מקפידים בנושא קמין עץ ?

תצוגה ענקית

מבחר ענק של קמין עץ באיכות הכי גבוהה שיש בהתחייבות מוזמנים ליהנות מקמין עץ שלנו

מוצרים באיכות

אנו לא מתפשרים על איכות קמין עץ שלנו ואנו בטוחים שהמוצרים שלנו הכי שווים

שירות מעולה

החברה שלנו מספקת שירות ומענה מכובד לכל הלקוחות שלנו תוך 24 שעות בנושא קמין עץ

אמינות

הצלחה שלנו נבנתה על אמינות מול הלקוחות שלנו לכן אנו נחשבים הכי אמינים בקמין עץ

מחיר

קמין עץ במחיר הכי מתאים לכל אחד אנו נדאג לתת לך את המחיר הכי שווא

מעוניין לשמוע עוד פרטים על קמין עץ ?