תאורה סולארית , תאורה סולארית לבית , תאורה סולארית לגינה

תאורה סולארית

איך לשלב תאורה סולארית בגינה שלך ?

כיצד פועלת תאורת גן סולאריות?
התרגול של גינון חיצוני מועיל מאוד על ידי השימוש בנורות המופעלות על ידי שמש (תאורה סולארית). זה מספק גמישות מוגברת בעיצוב הגינה. תליית פנסים סולאריים או עמודי תאורה יספקו תאורה מצוינת במהלך הלילה. אלה פועלים על ידי שימוש בכוח של פאנלים סולאריים יחד עם סוללה נטענת אחת או מרובות. חשמל מופק מאור השמש והסוללות נטענות במהלך היום. במהלך הלילה, נורת ה-LED מופעלת מהאנרגיה שכבר מאוחסנת בסוללות.

הנה כמה דברים שכדאי לזכור בעת הוספת תאורה סולארית לגינה שלך:

זווית הטיה
תאורת גן סולארית נושאים פאנלים סולאריים מעליהם. למרות שמזג האוויר והמיקום הגיאוגרפי משפיעים על תפוקת הפאנלים הסולאריים, כמה צעדים יכולים לשפר את ביצועי האורות. ניתן לטעון את הפאנלים עד ל-100 אחוז על ידי הצבתם במקום כזה בו הוא יכול לנצל שמונה שעות של אור שמש ללא הפרעה. יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לגגות, קירות או עצים שיכולים להצל על פאנלים סולאריים ובכך להוזיל את התפוקה. ניתן להטות כמה נורות סולאריות לגינה בזווית כדי לנצל את השמש בצורה הטובה ביותר. הלוחות צריכים לפנות לדרום.

טעינה מוקדמת
אל תעשה את הטעות של התקנת נורות הפנל הסולארי ישירות לאחר קנייתם. טען את האורות על ידי הנחתם חשופה מלאה לאור השמש למשך כחמישה מחזורים עד 10 שעות. המטרה היא לטעון את הסוללה במלואה. רק לאחר תקופה זו האורות יכולים להימשך כשמונה שעות מינימום.

התרחק ממקורות אור מלאכותיים
חיישן אור נדלק אוטומטית ומכבה את האורות בגינה סולארית. החיישן פועל על ידי זיהוי רמות האור הסביבתי. המתג מופעל בלילה לאחר שרמות האור יורדות מתחת לסף החיישן. זה יכבה אוטומטית עם עלות השחר. עם זאת, עליך לבחור את מקום החיישן בזהירות הראויה כדי לגרום לו לפעול בצורה תקינה. בעת בחירת האתר, הקפידו לא למקם אותו בקרבת מקורות אור מלאכותיים כמו תאורת רחוב או מרפסת.

שמור אותם נקיים
אסור לתת לפסולת להצטבר על הפאנל הסולארי. פאנלים סולאריים עם עפר לא יטענו את הסוללה במלואה. כך יתקצר חיי הסוללה. אורות עלולים גם לתפקד. יש לנקות את הפאנל על בסיס קבוע לשמירה על ביצועים גבוהים. יש לפזר מי סבון חמים ולאחר מכן לשפשף אותם עם מטלית נקייה. יש לנקות את השלג מהפאנל גם בחורף. יש להחליף את הסוללה בכל שנתיים כדי לשמור על קיבולת מקסימלית. אם באזור שלך יש תנאי מזג אוויר קיצוניים, יהיה זה נבון להחליף את הסוללה פעם בשנה. הציוד יכול להיחשף לפגעי מזג האוויר בכל ימות השנה.

איך פועלות אורות שמש לחצר כמה זמן נמשכות נורות גן סולאריות?
אורות סולאריים יכולים להחזיק מעמד שנים רבות אם הם מתוחזקים היטב. כדי לקבל את המקסימום עבור הכסף שלך, עדיף ללכת על מותג איכותי כמו SunPower ולא כל מה שזמין במחיר זול. אתה מקבל מה שאתה משלם עליו כשזה מגיע לטכנולוגיה סולארית.

האם תאורת גן סולארית פועלות בצל?
אורות גן סולאריים זקוקים לחשיפה לכמות מסוימת של אור שמש מדי יום על מנת להיטען. גם בימים מוצלים, הפאנלים הסולאריים יוכלו להיטען, רק לא כמו שהם היו עושים ביום שמשי מאוד. חשוב גם לחשוב על מיקום כשמדובר בטעינה יומית. שימו לב שעדיף להוסיף אותם לאזור שמקבל כמה שעות של אור שמש ישיר ואחריו צל מלא מאשר לשים אותם במקום שבו הם יהיו בצל חלקי במשך כל היום.

האם תאורת גן סולארית זקוקות לסוללות מיוחדות?
אורות גן סולאריים דורשים סוללות נטענות כדי לאחסן את האנרגיה שנוצרת מהשמש. סוללות רגילות לא יעבדו עבור סוג זה של טכנולוגיה. אתה תדע שהגיע הזמן להחליף את הסוללות באורות שלך כשהן מתחילות להיראות עמומות גם לאחר טעינה כל היום.

שאלות נפוצות על תאורה סולארית !

כיצד פועלת תאורה סולארית לגינה?

תאורה סולארית לגינה פועלים פשוט על ידי שימוש בכוח מפאנלים סולאריים וסוללה נטענת אחת או יותר. באמצעות אפקט ה-PV, הפאנלים הסולאריים מייצרים חשמל מאור השמש ובכך טוענים את הסוללות במהלך היום. עם רדת החשיכה, האנרגיה האצורה בסוללות מפעילה נורת LED .

האם תאורת גינה סולארית עובדת?

תאורת גינה סולארית יכולה להיות אמינה במיוחד ולהטעין אפילו בימים מעוננים כדי לתת כמות הגונה של תפוקת אור, אך תתקשה למצוא נורות סולאריות זולות באיכות זו המוצעות בבריטניה. הם פשוט יקרים מדי לייצור והצרכנים הבריטיים לא ישלמו את זה.

האם זה בסדר להשאיר אורות סולאריים דולקים כל הלילה?

רוב האורות הסולאריים פועלים בין 6 ל-10 שעות בטעינת סוללה מלאה. זה תוכנן בכוונה כך שהאורות יוכלו להפעיל כל הלילה אחרי יום של אור שמש ממוצע .

האם תאורה סולארית חיצונית שווה את זה?

תאורה סולארית חיצונית שווה את הכסף בהשוואה לתאורה מסורתית. לא תצטרך להחליף את גופי הלד באותה תדירות, אתה חוסך הרבה כסף על תעלות, ולא צריך לדאוג לגבי קניית אישורים יקרים.

איך לבחור תאורה סולארית ?

  • בוחרים קמין שישרת אותנו לשנים קדימה , לעולם אל תבחרו קמין שאתם לא משוכנעים שהוא הבחירה הטובה עבור הבית שלכם חשוב מאוד לדעת שקמינים לא מחדשים כל שנה
  • ישנם כמה סוגי דלק המשמשים בקמינים. קמיני עצים הם הבחירה המסורתית ואין כמו ריח של עצי הסקה ביום חורף קר. קמינים אלה יפים והם הסגנון היעיל ביותר מכיוון שהם פתוחים וחום בורח מהר יותר לחדר
  • איפה אתה מתכנן לשים את הקמין שלך? למרות שקמינים יכולים להיות אלמנט דקורטיבי, זכרו שמטרתם העיקרית היא לשמור על חום החדר. גודל החדר, הרהיטים והעיצוב שלך ישפיעו על גודל הקמין הדרוש לך לחלל מאוזן
  • ניקיון הקמין הוא נושא מאוד חשוב , לפני שתבחרו קמין תהיו בטוחים שהוא לא משאיר סימנים ברגע שמנקים אותו ושווא לבדוק אם המוצרים שלכם הם מתאימים לסוג הקמין או שאתם צריכים לקחת בחשבון לקנות מוצרי ניקוי חדשים

על מה אנו מקפידים בנושא תאורה סולארית ?

מחיר

תאורה סולארית במחיר הכי מתאים לכל אחד אנו נדאג לתת לך את המחיר הכי שווא

אמינות

הצלחה שלנו נבנתה על אמינות מול הלקוחות שלנו לכן אנו נחשבים הכי אמינים בתאורה סולארית

תצוגה ענקית

מבחר ענק של תאורה סולארית באיכות הכי גבוהה שיש בהתחייבות מוזמנים ליהנות מתאורה סולארית שלנו

שירות מעולה

החברה שלנו מספקת שירות ומענה מכובד לכל הלקוחות שלנו תוך 24 שעות בנושא תאורה סולארית

מוצרים באיכות

אנו לא מתפשרים על איכות תאורה סולארית שלנו ואנו בטוחים שהמוצרים שלנו הכי שווים

מעוניין לשמוע עוד פרטים על תאורה סולארית ?